Μεθαύριο οι εκλογές στο Εργατικό Κέντρο Πάτρας

ergatiko kentro patras

Στις κάλπες προσέρχονται μεθαύριο Κυριακή τα μέλη του Εργατικού Κέντρου Πάτρας για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, της Ελεγκτικής Επιτροπής, και των αντιπροσώπων στη ΓΣΕΕ.

Επτά είναι οι συνδυασμοί που θα αναμετρηθούν στην εκλογική διαδικασία που ξεκινά στις 9 το πρωί και ολοκληρώνεται στις 9 το βράδυ. Στις εκλογές θα συμμετάσχει και ο Σύλλογος Ιδιωτικών Υπαλλήλων «Η ΕΝΩΣΗ» με τους 17 εκλεγμένους αντιπροσώπους του καθώς το Μονομελές Πρωτοδικείο Πατρών απέρριψε και το 2ο κατά σειρά αίτημα χορήγησης Προσωρινής Διαταγής για τη μη συμμετοχή τους.

Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι έχουν ως εξής:

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (ΣΥΝ.Δ.Ε.ΣΥ)

Για το Διοικητικό Συμβούλιο: Γαϊτάνη Ευφροσύνη, Διαμαντόπουλος Χρήστος, Διδάχου Χριστίνα, Ζαχαρόπουλος Ζαχαρίας, Καραγεωργόπουλος Δημήτρης, Λιακοπούλου Αλεξάνδρα, Μουκίδη Κορίνα, Μπαζάρογλου Χρυσούλα, Μπορονικολού Ιωάννα, Μπράβος Δημήτρης, Νικολακόπουλος Βασίλειος, Νικολακόπουλος Κωνσταντίνος, Νικολάου- Παναγοπούλου Σταυρούλα, Νταής Γεώργιος, Ξυπολιάς Ιωάννης, Παπακωνσταντινοπούλου Αλεξάνδρα, Παπανδρέου Απόστολος, Παράσχης Αντώνιος, Πετρόπουλος Αθανάσιος, Σπυρόπουλος Σπύρος, Στάμος Κωνσταντίνος, Στεφανόπουλος Γιώργος.

Για την Ε.Ε.: Αθανασοπούλου Βασιλική, Θανόπουλος Γιώργος, Τσαλπατούρου Μαρία, Τσαούση Κωνσταντίνα.

Για αντιπροσώπους στη Γ.Σ.Ε.Ε.: Καραγεωργόπουλος Δημήτρης, Νικολάου- Παναγοπούλου Σταυρούλα.

ΤΑΞΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (Τ.Α.Σ.)

Για το Διοικητικό Συμβούλιο: Αγγελόπουλος Δημήτρης, Αθανασόπουλος Ανδρέας, Αηδόνης Χρήστος, Ανδριόπουλος Σταμάτης, Ανεστόπουλος Γιώργος, Βασιλείου Βασίλειος, Βελόνας Δημήτρης, Δημητρακοπούλου Μαρία Μαγδαληνή, Ζαρουτιάδης Κυριάκος, Λαβράνος Στέφανος, Μασσαχος Ανδρέας, Μπαράκου Ειρήνη, Παπαγογιαννοπούλου Χριστίνα, Παπασημακόπουλος Βασίλης, Παπαστεφανόπουλος Αθανάσιος, Παυλογιάννης Ανδρέας, Πελεκούδα Ιωάννα, Πολίτης Νικόλαος, Σταθόπουλος Γιώργος, Ταβουλάρης Αντώνης, Τσάκωνας Γιώργος, Τσεκούρας Μιχάλης και Χριστακόπουλος Αθανάσιος.

Για Ε.Ε.: Γεωργακόπουλος Γιώργος, Μαστρογιαννόπουλος Σπύρος, Παντελής Αλέξανδρος

Για αντιπροσώπους στη ΓΣΕΕ: Αθανασόπουλος Ανδρέας, Βασιλείου Βασίλης, Μπαράκου Ειρήνη, Παναγογιαννοπούλου Χριστίνα, Παπασημακόπουλος Βασίλης, Παπαστεφανόπουλος Αθανάσιος, Ταβουλάρης Αντώνιος.

ΤΑΞΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ

Για Δ.Σ.: Τσιμεράκης Κωνσταντίνος.

ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΑΝΑΤΡΟΠΗ

Για Δ.Σ.: Αλίχου Βανέσα, Βενέρη Νατάσσα, Βιτωράτου Μαρία, Δουρδούνης Παναγιώτης, Νιφόρα Κούλα, Παναγοπούλου Παναγιώτα, Παπασπυρόπουλος Γιώργος, Χριστοδουλόπουλος Παναγιώτης.

Για την Ε.Ε.: Δημητρόπουλος Θοδωρής, Σταθούλια Ουρανία.

Για αντιπροσώπους στη Γ.Σ.Ε.Ε.: Αλίχου Βανέσα, Βενέρη Νατάσσα, Δημητρόπουλος Θοδωρής, Νιφόρα Κούλα, Παναγοπούλου Παναγιώτα, Παπασπυρόπουλος Γιώργος.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Για το Δ.Σ.: Κανελλόπουλος Θεόδωρος, Λάγιος Μιλτιάδης, Μούτσιος Δημήτρης, Ξυλιάς Θεόδωρος, Τσιμέκας Γιώργος.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Για το Δ.Σ.: Μαρμούτας Δημήτρης, Παπαγεωργόπουλος Θεόδωρος, Σπανός Κωνσταντίνος, Φωτόπουλος Ηλίας.

Για αντιπροσώπους στη Γ.Σ.Ε.Ε.: Παπαγεωργόπουλος Θεόδωρος.

ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ - ΚΙΝΗΣΕΙΣ - ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ

Για το Δ.Σ. και για αντιπροσώπους στη ΓΣΕΕ: Ζησιμόπουλος Ιωάννης.

Τελευταία Ενημέρωση : Παρασκευή, 01/12/2017

Forum Ανάπτυξης 2017

Εκδήλωση "Αξιοθέατον" Photo Gallery

Πρωτοσέλιδο Τελευταίας Έκδοσης

Πρωτοσέλιδο Τελευταίας Έκδοσης

PDF, E-Paper τελευταίας έκδοσης εδώ

Forum Ανάπτυξης 2017!

Video Gallery

"Αξιοθέατον" Μαϊου 2017

Απόψεις

Αρχή Σελίδας