Ο επικεφαλής της παράταξης όλα από την αρχή και υποψήφιος Περιφερειάρχης, Νεκτάριος Φαρμάκης κατέθεσε το συνδυασμό του

farmakis sindiasmos

Τον πλήρη συνδυασμό του στις Περιφερειακές Ενότητες, Αιτωλοακαρνανίας, Αχαΐας και Ηλείας, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο ο επικεφαλής της παράταξης ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ και υποψήφιος Περιφερειάρχης, Νεκτάριος Φαρμάκης.

Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας

Φαρμάκης Νεκτάριος του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΠΟΛΟΝΥΦΗ Αμαλία του Γεωργίου
  2. ΓΕΡΜΑΝΟΣ Περικλής του Νικολάου
  3. ΓΟΥΔΑΣ Μιχαήλ του Νικολάου
  4. ΔΑΚΑΛΑΚΗ Παναγιώτα (Νάγια) του Ιωάννη
  5. ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Λάμπρος του Δημητρίου
  6. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χαράλαμπος (Χάρης) του Θεοδώρου
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου
  8. ΚΩΤΣΗΣ Βασίλειος του Ελευθερίου
  9. ΛΑΪΝΑΣ Σταύρος του Ηλία
  10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
  11. ΜΠΟΝΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη
  12. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ Αργύριος του Γεωργίου
  13. ΝΤΖΟΥΡΒΑ Θεοδώρα (Δώρα) του Γεωργίου
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Νικόλαος του Παναγιώτη
  15. ΠΟΛΥΖΩΗ - ΤΣΕΡΠΕΛΗ Λαμπρινή του Σταύρου
  16. ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ Όλγα του Δημητρίου
  17. ΣΑΛΜΑ Μαρία του Γεωργίου
  18. ΣΚΛΗΡΟΣ Φώτιος του Χρήστου
  19. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Άγγελος του Αθανασίου
  20. ΣΥΡΡΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  21. ΣΥΨΑΣ Ιωάννης του Παναγιώτη
  22. ΤΑΜΠΑΚΕΛΗΣ Δημοσθένης του Νικολάου
  23. ΤΣΕΚΟΥΡΑ Παρασκευή (Βούλα) του Βελισσαρίου
  24. ΧΑΛΙΜΟΥΔΡΑ Αγγελική του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΜΠΑΤΖΗΣ Ηλίας του Γεωργίου
  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Μπόμπος) του Αναστασίου
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
  4. ΓΚΟΛΩΝΗ Σταυρούλα του Δημητρίου
  5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ευγενία του Παναγιώτη
  7. ΖΑΪΜΗΣ Φωκίων του Ανδρέα
  8. ΚΑΖΑΝΤΖΗ Ζωή του Χρήστου
  9. ΚΑΡΑΒΟΛΑ Αναστασία του Πολυχρόνη
  10. ΚΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος του Νικολάου
  11. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ Διονυσία του Παναγιώτη
  12. ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Παναγιώτη
  13. ΚΙΟΥΡΤΗ Μαρία του Ιωάννη
  14. ΚΟΡΑΚΑ Θεοφάνα (Φανή) του Γεωργίου
  15. ΚΟΥΡΤΗ Αικατερίνη του Παναγιώτη
  16. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Δημητρίου
  17. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  18. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική του Γεωργίου
  19. ΚΩΤΤΗΣ Γεώργιος του Αλεξάνδρου
  20. ΛΑΛΙΩΤΗΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Δημητρίου
  21. ΛΟΗΣ Νικόλαος του Ανδρέα
  22. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Σωτηρίου
  23. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Δημήτριος του Αρτέμη
  24. ΜΠΟΝΑΝΟΣ Χαράλαμπος του Γεωργίου
  25. ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ Τίτα του Δημητρίου
  26. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  27. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Κωνσταντίνου
  28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Λεωνίδα
  29. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  30. ΡΕΜΟΥΝΤΗ Αδαμαντία (Άντα) του Σπυρογεράσιμου
  31. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης του Λουκά
  32. ΤΣΩΝΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου
  33. ΦΙΛΙΑΣ Ανδρέας του Νικολάου
  34. ΦΩΤΟΥ Χριστίνα του Νικολάου
  35. ΨΑΡΡΟΥ – ΚΑΥΚΑ Αναστασία (Νατάσα) του Χρυσοστόμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος (Τσαφλιάς) του Χρήστου
  2. ΓΑΒΡΑΣ Χρήστος του Νικολάου
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  4. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Νικόλαος του Αγγέλου
  5. ΚΟΡΤΕΣΗ Άννα του Κωνσταντίνου
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ  - ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία του Νικολάου
  7. ΜΠΙΛΙΑ Μαρία του Αγησιλάου
  8. ΜΠΙΛΙΡΗΣ Χρήστος του Αθανασίου
  9. ΜΠΟΥΡΑ Ευαγγελία (Λία) του Βασιλείου
  10. ΜΠΡΑΤΗ Δήμητρα του Αγγέλου
  11. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου
  12. ΞΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ιωάννη
  13. ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ Πανάγος του Διονυσίου
  14. ΣΚΟΥΡΦΟΥΝΤΑ Παναγιώτα του Θεοδώρου
  15. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα Μαρία (Μαριάννα) του Κωνσταντίνου
  16. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ Αριστείδης (Καπετάνιος) του Στεφάνου
  17. ΧΗΝΟΣ Γεώργιος του Βασιλείου
  18. ΧΩΡΕΜΗ - ΤΡΙΓΑΖΗ Κωνσταντίνα του Γεωργίου

Last modified on Monday, 06/05/2019

Πρωτοσέλιδο Τελευταίας Έκδοσης

Πρωτοσέλιδο Τελευταίας Έκδοσης

PDF, E-Paper τελευταίας έκδοσης εδώ

Ανασκόπηση 2018

Πρωτοσέλιδο Ανασκόπησης

Δείτε το PDF εδώ

Δίκτυο Forum Ανάπτυξης

Δειτε το καναλι μας στο YouTube

Video Gallery

Αρχή Σελίδας