Λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών έγινε εντός του Ι.Ν. Αγίου Ανδρέου η λιτανεία της Τιμίας Κάρας και της Ιερής Εικόνας. Την κυβέρνηση εκπροσώπησε ο Υφυπουργός Δικαιοσύνης Γιώργος Κώτσηρας
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/IMG_20211130_111940-e1638288743723.jpg)
dav
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/IMG_20211130_111951-e1638288560353.jpg)
dav
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/IMG_20211130_112001-e1638288577948.jpg)
dav
#pgnews
#ΔΥΤΙΚΗΕΛΛΑΔΑ
Λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών έγινε εντός του Ι.Ν. Αγίου Ανδρέου η λιτανεία της Τιμίας Κάρας και της Ιερής Εικόνας. Την κυβέρνηση εκπροσώπησε ο Υφυπουργός Δικαιοσύνης Γιώργος Κώτσηρας
dav
dav
dav
#pgnews
#ΔΥΤΙΚΗΕΛΛΑΔΑ