Πλημμύρισε από Πρωτοχρονιάτικα κάλαντα και από γιορτινές μελωδίες χθες το πρωί, το Δημαρχείο της Πάτρας. Ο Φάρος Ποντίων Πάτρας, η Δημοτική Μουσική, τα παιδιά από το Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού και ο Παγκαλαβρυτινός Σύλλογος Πάτρας, έψαλλαν, με τη σειρά, τα κάλαντα στο Δήμαρχο Πατρέων, Κώστα Πελετίδη και αντάλλαξαν ευχές μαζί του.
Παρόντες ήταν οι Αντιδήμαρχοι, Χρήστος Κορδάς, Διονύσης Πλέσσας και η Πρόεδρος του Πολιτιστικού Οργανισμού του Δήμου, Κατερίνα Γεροπαναγιώτη.
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/323296229_833288521115091_8663892359021918245_n-Copy.jpg)
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/321232626_2526289687529536_5821060510313279446_n-Copy.jpg)
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/321610089_728981671931109_5871014388540701984_n-Copy.jpg)
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/322999894_481059910842697_3019772627552693383_n-Copy.jpg)
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/323296229_833288521115091_8663892359021918245_n-Copy.jpg)