Την Τετάρτη 1η Μαρτίου πραγματοποιήθηκε στην έδρα της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας συνάντηση του Υπευθύνου του ΚΕΚ/ΙΜΕ ΓΣΕΒΕΕ Παραρτήματος Δυτικής Ελλάδας κου Δημητρίου Νικολακόπουλου με τον Αντιπεριφεριάρχη Επιχειρηματικότητας, Έρευνας και Καινοτομίας της Π.Δ.Ε. κο Φωκίωνα Ζαΐμη. Ο κ. Νικολακόπουλος ενημέρωσε τον κ. Ζαΐμη για τα έργα και τις μελέτες του ΙΜΕ ΓΣΕΒΕΕ στα πεδία της Παρακολούθησης του Οικονομικού Περιβάλλοντος, της Επιχειρηματικότητας, της Επαγγελματικής Κατάρτισης & Δια Βίου Μάθησης. Από την πλευρά του ο κος Ζαΐμης εξέφρασε τη βούληση του αλλά και την ετοιμότητα της Π.Δ.Ε για την ενδυνάμωση της συνεργασίας μεταξύ των δύο Φορέων.
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/334425114_765923035179195_161976734734700982_n-Copy-e1677833478900-1200x747.jpg)
3 Μαρτίου 2023
0 Comment
359 Views