Με βάση τα τελικά αποτελέσματα πραγματοποιείται σήμερα στην Αχαΐα ο δεύτερος γύρος εκλογών στους Δήμους Πατρέων, Δυτικής Αχαΐας και Αιγιαλείας. Θυμίζουμε στον Δήμο Ερυμάνθου επανεκλεγη ο Θεόδωρος Μπαρής με ποσοστό 55.01% ενώ στο Δήμο Καλαβρύτων ο Αθανάσιος Παπαδόπουλος με ποσοστό 71.42%.
Α’ ΓΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/πελετιδησ-σβολησ--300x174.jpg)
Κώστας Πελετίδης και Κώστας Σβόλης
Α’ ΓΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/ΓΟΥΤΟΣ-1-300x154.jpg)
Χρήστος Γούτος και Δημήτρης Καλογερόπουλος
Α’ ΓΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/10-14-300x152.jpg)
Γρηγόρης Αλεξόπουλος και Σπύρος Μυλωνάς