Ο Αντιδήμαρχος Παιδείας και Αθλητισμού του Δήμου Πατρέων, Τάκης Πετρόπουλος, εκπροσωπώντας την Δημοτική Αρχή, και η Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Πατρέων, Φωτεινή Συριώτη-Κυπραίου, παραβρέθηκαν σήμερα, στις 6 μ.μ., στην εκδήλωση μνήμης για τα 30 χρόνια από την δολοφονία του Νίκου Τεμπονέρα, στο σχολικό συγκρότημα που φέρει το όνομα του καθηγητή, και κατέθεσαν στεφάνι στο μνημείο του.
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/petr.jpg)
9 Ιανουαρίου 2021
0 Comment
1092 Views