Άγιο είχε οδηγός βυτιοφόρου, το οποίο ανετράπη στην επαρχιακή οδό Καλαβρύτων στην περιοχή της Βλασίας. Ο οδηγός λόγω του πάγου στο οδόστρωμα έχασε τον έλεγχο του οχήματος. Στο σημείο έσπευσε άμεσα όχημα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Καλαβρύτων, η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ προκειμένου να μεταφερθεί ο οδηγός στο νοσοκομείο. Το συμβάν έγινε το πρωί της Πέμπτης ενώ το βαρύ όχημα μετέφερε γαλακτοκομικά προϊόντα.
![](https://www.symboulos.gr/wp-content/uploads/327592248_2956295527840636_8494868870720880574_n-1200x498.jpg)
2 Φεβρουαρίου 2023
0 Comment
518 Views